Showbiz

on 04/02/2016 at 9:22 am / in Showbiz

Big Mama: Boll ma keni nxi jetën, do dobësohem për dy muaj (Foto)

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Besiana Kasami ka paralajmëruar dobësimin brenda dy muajsh. Big Mama ka thënë se mjaft më të tjerët ja kanë nxirë jetën, kështu që rezultatet do të shihen pas dy muajsh.  

Read more ›
on 02/02/2016 at 9:33 am / in Showbiz

Mos i besoni këto foto me shikimin e parë

Shpesh na ndodh që kur shikojmë ndonjë fotografi, objekti në të, të na ngjajë me diçka tjetër. Edhe këto fotografi janë aq të çuditshme saqë do t’ju bëjnë t’i shikoni më shumë se një herë. Vëreni nëse edhe ju bëheni konfuzë me këto fotografi që […]

Read more ›
on 28/01/2016 at 6:45 pm / in Showbiz

Këta VIP-a kanë punuar në McDonald’s

Gjigandi i fast food-it, McDonald’s ka punësuar shumë njerëz të njohur që sot janë aktorë, këngëtarë, CEO kompanish, etj. Ja cilët janë disa prej tyre: Sharon Stone – Aktorja e famshme ka punuar vite më parë si punëtore në rrjetin e dyqaneve, McDonald’s. Seal – Ka punuar […]

Read more ›
on 28/01/2016 at 11:34 am / in Showbiz

Shpati sjell foto pas përfundimit të xhirimeve në serialin turk

Pak ditë më parë u njoftua se Shpat Kasapin përveçse këngëtar do ta shikonim më një rol të ri në një serial turk. Xhirimet e filmit tashmë kanë përfunduar, ka njoftuar vetë këngëtari më anë të një postimi në Instagram. ‘Përfunduam xhirimet e filmit në […]

Read more ›
on 27/01/2016 at 8:15 pm / in Showbiz

Motra e Rozanës në krah të aktores së famshme turke (Foto)

Një fotografi e publikuar nga Rozana Radi në rrjetet sociale, ka nxitur spekulime se motra e saj mund të jetë pjesë e ndonjë seriali turk. Është fjala për një fotografi me aktoren e famshme turke, Nurgul Yesilcay, e cila është mjaft e pëlqyer edhe te […]

Read more ›
on 26/01/2016 at 7:53 pm / in Showbiz

Kush do ta përfaqësojë filmin “Shok” në Oscar (Video)

Industria e filmit kosovar ka arritur suksesin më të madh deri më tani duke u futur në “Academy of Motion Pictures Arts and Science”. Filmi “Shok” u nominua për çmimin Oscar në kategorinë “Best live action short”, duke shënuar historinë si filmi i parë që […]

Read more ›
on 25/01/2016 at 10:01 am / in Showbiz

Eliza Dushku në Festivalin e Filmit “Sundance”

Eliza Dushku ka marrë pjesë në shfaqjen e filmit “Mapplethorpe: Look At The Pictures” në Festivalin e Filmit Sundance në Utah. 35 vjeçarja është fotografuar në Park City e veshur me një fustan ku paraqitej portreti i një gruaje.Aktorja me origjinë shqiptare e kishte kombinuar […]

Read more ›
on 24/01/2016 at 10:51 pm / in Showbiz

Prekëse: Vajza e Dr. Florit këndon në vend të babait me grupin West Side Family (Video)

“Kaltrina vajza e DR Florit, fillon te kendoje dhe ploteson grupin West Side Family”, shkruan Olti Curri i cili ka postuar edhe videon ne profilin e tij. Kaltrina ka performuar ne spektaktin “Ne nje jave” ne TCH. Nena e saj, Blerina shihet ne kete video […]

Read more ›
on 24/01/2016 at 5:04 pm / in Showbiz

Era apo Majku, kush po kopion? (VIDEO)

Era Istrefi para disa ditësh lansoj këngën me titull BonBon e cila u prit shumë mirë nga publiku, por sipas thashëthëneve kjo këng i është vjedhur nga anëtari i lebelit BabaStars- Majkut. Në kto ditë në rjetin social Saundcloud.com është lansuar kenga e re e […]

Read more ›
on 23/01/2016 at 7:41 pm / in Showbiz

Mediat në Francë shkruajnë për Majk (FOTO)

“Këngëtari Maitre Gims ka një binjak shqiptar dhe kjo është një çmenduri’. Francezët zbulojnë Majkin dhe ngjajshmërinë e madhe të tij me këngëtarin e tyre, Maitre Gims. Buzzfeed ka shkruar për reperin nga Prishtina, pasi një përdorues i Twitter-it ka zbuluar për Majk dhe ngjajshmërinë […]

Read more ›
shared on wplocker.com