Pajtim Kasami puthet me Nikole Scherzinger (Foto)

pajtimii

Në kohën që Lewis Hamilton i uronte ditëlindjen ish të dashurës, me të cilën ndau 7 vite romancë, ajo vetë ndodhej në brigjet greke për të shijuar disa ditë pushime…e ndoshta edhe një romancë të re. Nicole Scherzinger është zënë mat prej paparacëve në Greqi. Këngëtarja është fotografuar duke u puthur me Pajtim Kasamin, futbollistin More...


Lexuar: 1,991 herë
blerim-martini
Monday, 2015
Lexuar: 1,564 herë

Kah po ecën Blerim Destani e Angela Martini (Foto)

Ndër emrat shqiptarë , të cilët kanë arritur suksese të mëdha dhe famë ndërkombëtare , padyshim se janë edhe Blerim Destani e Angela Martini,shkruan Kosovarja Emri i parë, i njohur në kinematografinë More...

kasami-destani
Saturday, 2015
Lexuar: 761 herë

Blerim Destani dhe Pajtim Kasami reklamojnë muskujt (FOTO)

Edhe këto pushime, Pajtim Kasami po i kalon me Blerim Destanin. Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami, po i kalon edhe këto pushimet me mikun e tij, Blerim Destani. Anëtari i skuadrës greke, Olympiacos, Kasami, More...

shpati-lori
Monday, 2015
Lexuar: 1,344 herë

Shpati, Rapsione dhe Lori vijnë me “Trego” (VIDEO)

Dy artistët e suksesshëm Shpat Kasapi dhe Lori kanë publikuar këngën e re të titulluar “Trego”. Kënga është lansuar në Youtube me videoklip, ndërsa në këtë bashkëpunim merr pjesë edhe një reper More...

pula
Thursday, 2015
Lexuar: 2,455 herë

Pulat e Blerimit (Foto)

Aktorit të njohur Blerim Desatnit mbase ju ka kujtuar mësimi “Pulat e Petritit”. Ndërkohë që artistët tjerë më shumë kujdesen për mace dhe qen , Blerimi ndryshe nga kolegët e tij kohën e lirë po More...

antitallava
Monday, 2015
Lexuar: 632 herë

Rebelohet Agim Poshka, sulmon direkt disa “muzikant” (VIDEO)

Jemi mësuar ta shohim artistin Agim Poshka si organizator i protestave kundër  televizionin publik të Maqedonisë dhe politikave të tyre diskriminuese që bën reth pjesmarrësve të Shqiptarëve në garën More...

habil-akiku
Saturday, 2015
Lexuar: 951 herë

Këngëtari nga Gostivari Habil Akiku vjen me këngën dhe videoklipin e ri (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur nga Gostivari Habil Akiku pas shumë sukseseve me 12 videoklipe, kësaj radhe vjen me këngën dhe videoklipin e titulluar “ Nostalgji”. Kënga “Nostalgji” është orkestruar dhe More...

kengtaret
Tuesday, 2015
Lexuar: 592 herë

Tetovë, koncert humanitarë për Kumanovën, mblidhen mbi 5 mijë euro

Njerëzit shqiptarë të artit u bënë bashkë mbrëmë në një koncert që kishte për qëllim mbledhjen e ndihmave për familjet e Kumanovës që pësuan nga aksioni policor i 1 jave më parë. Deri tani janë More...

malizi-votimet
Sunday, 2015
Lexuar: 4,369 herë

Elhaides i hiqen pikët nga Maqedonia dhe Mali i Zi, BBC zbulon skandalin

Lajmi jo i mirë që u raportua nga bordi organizues i festivalit Eurovision kishte të bënte me anulimin e pikëve të dhëna nga Maqedonia dhe Mali i Zi. Sipas BBC që citon zyrën e shtypit të “Eurosong More...

elhaidadani1
Sunday, 2015
Lexuar: 2,859 herë

Si do të radhitej Shqipëria vetëm nga televotimet?

Janë publikuar rezultatet e votave të shikuesve të Eurovisionit për vitin 2015. Sistemi i votave të Eurovisionit thekson se 50% e votave i takon publikut kurse 50% jurisë profesionale të secilit shtet. Dhe, More...

KJO WEB FAQE HOSTOHET NE SERVERAT E GlobiSOFT.Net